Bazény Ostrava

Fóliové bazény

Stavbou vlastního bazénu se stále většímu počtu milovníků chladné vody plní dlouho hýčkaný sen o kvalitě života, kterou pociťujete denně.

Těžké německé fólie ALKORPLAN, nebo ELBE umožní, aby se Vaše sny o bazénu rychle a s příznivými náklady realizovaly. Jejich vysoká kvalita a dlouhá životnost se postarají o to, aby jste si mohli koupání se svém bazénu dlouhou dobu vychutnávat. A to nezávisle na tom, zda pokládáte těžkou fólii do svého nového bazénu nebo jestli sanujete váš starý bazén, který existuje již léta. Svou mnohotvárností Vám tyto fólie poskytují všechny možnosti k tomu, abyste svému bazénu dali zcela osobní charakter.

Mimořádně nenáročná PVC-P fólie skvěle odolná vůči protržení se zesílením textilním materiálem vysoké kvality je odolná vůči zvětrávání a rzi. Její pružnost a snadná zpracovatelnost umožňují nanejvýš precizní pokládku - a to i u bazénů neobvyklých tvarů. Také v hygienickém ohledu obstojí při nejvyšších požadavcích. Všechy již zmíněné fólie mají antimikrobiální vlastnosti a nedá baktériím a plísním žádnou šanci.

O optimální bezpečnost na schodech, stupních a v dětských brouzdalištích jsou u těchto fólií zajištěny s pyramidální strukturou, která tak brání uklouznutí. Všechny zmíněné fólie jsou podrobován zkouškám podle příslušných fyzikálních a chemických směrnic EU.

Těžké bazénové fólie splňují všechny požadavky, které jsou kladeny na moderní, funkční a k životnímu prostředí přátelskou bazénovou fólii.

Kontaktujte nás a my vám porádíme s výběrem bazénu